Naše reference

Neki od klijenata koji su nam ukazali poverenje:

 


STREIT NOVA DOO, Nova Pazova, objekat 1     Etno naselje „Vrdnička kula“, Vrdnik
STREIT NOVA DOO, Nova Pazova, objekat 2     Proizvodni pogon „COTTONMEDIC“, Irig
Ivan Velebit, Ruma, Glavna 162/12     Stambeni objekat „D. Riter“, Obrež
SIKA DOO,Šimanovci, Industrijska bb, objekat 1     Stambeni objekat „B. Kuzmanovski“, Sremska Mitrovica
SIKA DOO,Šimanovci, Industrijska bb, objekat 2     Stambeni objekat „D. Tasić“, Ruma
DELHAIZE SERBIA DOO, Nova Pazova, Centralna radna 2, objekat 1     Stambeni objekat „BRADEX P+3+pot“, Sremska Mitrovica
DELHAIZE SERBIA DOO, Nova Pazova, Centralna radna 2, objekat 2     Niskoenergetska kuća „SREMSKA ECO 1“, Ruma
DELHAIZE SERBIA DOO, Nova Pazova, Centralna radna 2, objekat 3     Niskoenergetska kuća „UNA ECO“, Ruma
DELHAIZE SERBIA DOO, Nova Pazova, Centralna radna 2, objekat 4     Projekat energetske sanacije za Dečiju ustanovu „DEČIJA RADOST“ Irig
DELHAIZE SERBIA DOO, Nova Pazova, Centralna radna 2, objekat 5     Stambeni objekat „Đ. Lazarević“, Laćarak
DELHAIZE SERBIA DOO, Nova Pazova, Centralna radna 3, objekat 1     Stambeni objekat „S. Riegler“, Sremska Mitrovica
BORACAY doo Sremska Mitrovica     Poslovni prostor AD „UKUS“, Inđija
ADRIANA.TEX DOO RUMA, Ruma, Industrijska bb     Stambeni objekat „R. Paunić“, Ruma
Goran Radosavljević, Stara Pazova, Profesora Mihala Filipa 29     Stambeni objekat „VODNA P+2+Pk+dupleks“, Sremska Mitrovica
Gerontološki centar "SREM", Ruma, Pavlovačka 126     Stambeno+poslovni objekat „P. Živanović P+1“, Sremska Mitrovica
KREATIVNO EDUKATIVNI CENTAR-KEC, Beograd, Kraljevića Marka 4     Stambeni objekat „B. Bašić“, Ruma
STREIT NOVA DOO, Nova Pazova, objekat 3     Predškolska ustanova „VLADA OBRADOVIĆ KAMENI“, Prhovo
STREIT NOVA DOO, Nova Pazova, objekat 4     Stambeni objekat – salaš „Ž. Marković“ I, Nikinci
SWAROVSKI SUBOTICA doo, objekat 1     Stambeni objekat „N. Grandić“, Ruma
SWAROVSKI SUBOTICA doo, objekat 2     Stambeni objekat „J. Jović“, Ruma
OŠ "Nikola Vukičević", Sombor, Veljka Petrovića 4     Stambeni objekat „Varmeđa“, S. Mitrovica
Dragica Tasić, Ruma, Sremska bb     Stambeni objekat „Bojović“, Irig
FINANSDoo Ruma     Letnja bašta „M. Đurđević“, Pećinci
Mirjana Šerbula, Ruma     Stambeni objekat „S. Hrecešin“, Šašinci
Dom zdravlja IRIG, Irig, Vojvode Putnika 25     Stambeni objekat „E. Segedi“, Sremska Kamenica
Gebrüder Weiss d.o.o. Dobanovci - portirnica 07     Stambeni objekat „V. Đuričić“, Ruma
Gebrüder Weiss d.o.o. Dobanovci - upravna zgrada 05     Stambeni objekat „Kostić“, Ogar
MAXI doo Stara Pazova     Stambeni objekat „M. Motika“, Ruma
DIR. ZA IZGRADNJU OPŠTINE S. PAZOVA - Vrtić Belegiš     Stambeni objekat „M. Tomašević“, Irig
OŠ MILOŠ CRNJANSKI, Hrtkovci     Stambeni objekat „A. Kupek“, Krušedol
Velimir Begojević, Vrdnik, Rade Pavlovića 51     Stambeni objekat „Franceško“, Novi Sad
OŠ "23. oktobar" Golubinci, Putinačka      Stambeni objekat „I. Velebit“, Ruma
Dragan Filipović, Ruma, Alekse Šantića bb     Stambeni objekat „S. Urošević“, Šašinci
Vladimir Živković     Stambeni objekat „Dobrosabljević“, Ruma
Gerontološki centar "Sveti Nikola", Negotin, Pbadnjevska     Stambeni objekat „P. Živanović“, Ruma
Dokmanović, Ruma     Stambeni objekat „B. Bašić“, Ruma
SPPS "Sombor", Sombor, Hadžića Svetića 18     Stambeni objekat „S. Mirković“, Pećinci
Grad Kragujevac, Kragujevac, Borivoja Petrovića 13     Stambeni objekat „Lazarević“, Laćarak
Jelena Jović, Ruma, Miše Uboje bb     Stambeni objekat „Z. Čučković“, Sopot
SPPS "Stevan Petrović Brile", Ruma, Vuka Karadžića 70     Stambeni objekat „Đ. Jeftić“, Ruma
OŠ Miroslav Antić, Čonoplja     Stambeni objekat „Napijalo“, Ruma
OŠ Miroslav Antić, Čonoplja    
Dragan Mladenović    
IDEA KANJIŽA    
CONTITECH FLUID SERBIA, objekat 1    
CONTITECH FLUID SERBIA, objekat 2    
CONTITECH FLUID SERBIA, objekat 3    
Centar za socijalni rad Kučevo    
OŠ BRATSTVO, Đure Jakšića 2, Bečej, objekat 1    
OŠ BRATSTVO, Đure Jakšića 2, Bečej, objekat 2    
PU "Labud Pejović", Bečej, Uroša Predića 110    
OŠ "Sever Đurkić", Bečej, Zelena 102    
PU "Labud Pejović", Bačko Petrovo Selo, Doža Đerđa 17     
OŠ "Šamu Mihalj" objekat 1-4, Bečej (7a)    
Milenko Đurđević, Pećinci    
Milenko Đurđević, Pećinci    
OŠ "Šamu Mihalj" objekat 1-4, Bečej     
DU "LABUD" Bačko Petrovo Selo    
OŠ BRATSTVO, Dositejeva 11, Bečej    
PU "Labud Pejović", Bečej, Miloša Crnjanskog 72    
PU "Labud Pejović", Bečej, Gerberovih 18    
Gradsko pozorište Bečej, Gerberovih 2    
DOM ZDRAVLJA (ambulanta za plućne bolesti) Bečej, N.Džilitova 3    
TEHNIČKA ŠKOLA, Bečej, objekat 1    
TEHNIČKA ŠKOLA, Bečej, objekat 2    
SPORTSKI CENTAR, Bečej    
CENTAR ZA SOCIJALNI RAD, Bečej    
OPŠTINA BEČEJ    
MESNA ZAJEDNICA Bačko Gradište    
Volko Vladimir, Voganj    
LIDL Nova Pazova    
OPŠTINA STARA PAZOVA - SUD    
RUMEKON doo    
SMB-GRADNJA Subotica    
Saša Đak, Stara Pazova    
Solarna Dolina, Novi Sad, Petrovaradin, Nova 2 bb, objekat 1    
Solarna Dolina, Novi Sad, Petrovaradin, Nova 2 bb, objekat 2    
LIDL, Nova Pazova, objekat 1    
LIDL, Nova Pazova, objekat 2    
Milan Aleksić, Beograd, Novi Banovci, Banatska 6    
Nataša Pavlović, Ruma, ILR 61    
Milan Lukić, Ruma, Veljka Dugoševića 89    
Jurca Vladimir, Ruma, Zmaj Jovina 8    
Milica Katić, Ruma, S.P. Krcuna 9    
Zoran Caran, Ruma, Kudoš    
Dom zdravlja "Dr Dragan Funduk" Pećinci    
Aleksandar Radijevac, Vrdnik, Ćukovac    
Mitko Džolev, Novi Sad, Petrovaradin, Nova 2 bb    
Đorđe Mileusnić, Ruma, Vinogradska 43    
ENVELOPRINT DOO, Nova Pazova    
Saša Đak, Stara Pazova, objekat 2    
Saša Đak, Stara Pazova, objekat 1    
MEDIUS Nova Pazova -> Stara Pazova     
Dom zdravlja "Dr Dragan Funduk" Pećinci    
LIDL, Inđija    
Solarna Dolina, Novi Sad, Petrovaradin, Nova 2 bb, objekat 1    
Vidaković Branislav i Jelena, Ruma, Železnička 95    
OŠ "Dušan Vukasović Diogen, Kupinovo, Maršala Tita 1, objekat 1    
OŠ "Dušan Vukasović Diogen, Kupinovo, Maršala Tita 1, objekat 2    
Biskupijski karitas - Srem, Petrovaradin, Štrosmajerova 20    
  • „Agrobanka“ ad – Beograd
  • „AIK Banka“ AD – Niš
  • ARABESA“ doo – Barič
  • „BASIANA“ UR – Ruma
  • „BELINA“ DOO – Beograd
  • BEOINOX“ – Zemun
  • DELHAIZE SERBIA“ doo – Šimanovci
  • „EKSPRES GAS“ DOO – Ruma
  • EPS jp „ELEKTROVOJVODINA“ doo – Novi Sad:
  • ED Ruma
  • ED Inđija
  • ED Stara Pazova
  • „EUROMODUL“ doo – Stara pazova
  • FOND ZA RAZVOJ AP Vojvodine – Novi Sad
  • Gerontološki centar „SREM“ – Ruma
  • Gimnazija „Stevan Puzić“ – Ruma
  • „LEPENSKI VIR“ AD – Donji Milanovac
  • „LUKI KOMERC“ DOO – Pećinci
  • „MESOPRODUKT“ ZTR – Ruma
  • „MRVIĆ STIL“ doo – Ruma
  • MZ – Dobrinci
  • MZ – Kraljevci
  • MZ – Vrdnik
  • Opštinski sud – Inđija
  • Opštinski sud – Ruma
  • Opštinski sud – Sremska Mitrovica
  • Opštinsko javno tužilaštvo – Ruma
  • OŠ „Ivo Lola Ribar“ – Ruma
  • OŠ „Milica Stojadinović Srpkinja“ – Vrdnik
  • OŠ „Zmaj Jova Jovanović“ – Ruma
  • „Panonska banka“ AD – Novi Sad
  • „PČELICA“ ZR – Putinci
  • ProCredit Bank – Novi Sad
  • Raiffeisen BANK“ AD – Beograd
  • „RAN-KOMERC“ DOO – Subotište
  • „RUMATRANS“ AD – Ruma
  • „SIM OSIGURANJE AD“ – Beograd
  • SIKA“ doo – Šimanovici
  • „SLOBEX“ DOO – Šid
  • Société Générale Bank – Novi Sad
  • „SREMPUT“ AD – Ruma
  • SO – Ruma
  • „TRGOCENTAR 94“ A.D. – Ruma
  • Trgovinski sud – Sremska Mitrovica
  • „UKUS“ AD – Inđija
  • „Vojvođanska banka“ ad – Novi Sad
  • „Žarkovac“ ZZ – Žarkovac
  • Fakultet tehničkih nauka – Novi Sad
  • Građevinski fakultet – Subotica
  • OŠ „Sveti Sava“ – Kikinda
  • Politehnička škola – Kragujevac
  • AB & CO Geosystems“ d.o.o. – Novi Sad
  • ABB“ d.o.o. – Beograd
  • AD Fabrika Šećera „Donji Srem“ – Pećinci
  • AD „MitroSrem“ – Sremska Mitrovica
  • AD „PRO-ING“ – Novi Sad
  • AD „Šidprojekt“ – Šid
  • „AgraD“ d.o.o. – Šid
  • „Alfa-plast“ doo – Temerin
  • Atelje za projektovanje i inženjering „Izgradnja“ – Novi Sad
  • „Atlić Gradnja“ – Ub
  • Arhis Group“ d.o.o. – Budva – Crna Gora
  • Archkeys“ doo – Novi Sad
  • „Argat“ d.o.o. – Novi Sad
  • „Argus Inženjering“ DOO – Novi Sad
  • „Arh-Kon“ D.O.O. – Beograd
  • „Arhitrav“ doo – Beograd
  • „ARSINŽENJERING-ONE PRODUCTION“ DOO – Trstenik
  • „ART“ doo – Ruma
  • „Aqua Art Project“ – Beograd
  • Axis“ Građevinski biro – Novi Sad
  • „BFN PROJEKT“ – Beograd
  • „BOLT-ING“ doo – Novi Sad
  • „BORA gradnja“ – Niš
  • CON-BAU – Subotica
  • Construct-Pro“ D.O.O. – Kanjiža
  • „DD Sistem“ doo – Beograd
  • Demetriou Engineering“ doo – Beograd
  • Diastasi Construct“ doo – Beograd
  • „Direkcija za izgradnju, urbanizam i građevinsko zemljište Smederevo“ JP – Smederevo
  • S.Z.R. „DIK Atelje“ – Čačak
  • „DAS Inženjering“ – Novi Sad
  • „DIV Projekt“ – Smederevo
  • „Dynamic Elchem“ doo – Beograd
  • DOO „Drakulić“ – Plandište
  • DOO „Primer“ – Bečej
  • DOO „PRO-ING TRADE – Budva
  • DOO „Projekt Ruma“ – Ruma
  • DOO „SLOVAS“ – Čačak
  • „EEMAGINE“ – Novi Sad
  • „Ekoterm“ d.o.o. – Sremska Mitrovica
  • „EKO-VODOINŽENJERING“ D.O.O. – Beograd
  • „EKO-STAR“ doo – Knjaževac
  • „Elektroinženjering“ – Subotica
  • „Elektrizgradnja“ ad – Bajina Bašta
  • „Elektromontaža“ doo – Kraljevo
  • „Elektrovolt“ doo – Valjevo
  • „ELIT“doo – Ruma
  • „Eurocoop“ d.o.o. – Novi Sad
  • „Eurodomus“ doo – Zrenjanin
  • „EUROLIFT“ doo – Niš
  • „Eurometal Inženjering“ doo – Zrenjanin
  • „EXPO Dizajn Centar“ – Beograd
  • Fabrika šećera „Bačka“ A.D. – Vrbas
  • Fabrika nameštaja „DALLAS“ doo – Tutin
  • „FEAL“ doo -Široki Brijeg, BiH
  • „Forma Antika“ – Niš
  • „Fotokopirnica Ecologica 1“ – Kragujevac
  • „GEMAX“ – Beograd
  • „Geo premer“ – Sremska Mitrovica
  • Geobanat“ – Zrenjanin
  • Geodetski biro „ELIT“ – Malo Crniće/ Požarevac
  • „Geomer“ – Krupanj
  • „GEO M&B“ – Ćuprija
  • „Geoprojekt“ – Arilje
  • „GEOPROJEKT INŽENJERING“ DOO – Beograd
  • „GISDATA“ d.o.o. – Beograd
  • „GEOTEHNIKA NS“ D.O.O. – Novi Sad
  • GP „EUROIMPEX doo – Loznica
  • „Grading“ doo – Paraćin
  • „Gradsko sajmište Šumadija Sajam“ doo – Kragujevac
  • „Građevinac“ doo – Bački Jarak
  • „HGGT“ – Valjevo
  • „Hidro-B“ – Sombor
  • „Hidro Inženjering“ – Niš
  • „Higum-M“ doo – Zrenjanin
  • Hidroswiss“ doo – Beograd
  • „Higum-M“ doo – Zrenjanin
  • Hyatt Regency Beograd – Beograd
  • „IC Inženjering“ doo – Kragujevac
  • „I.E.G.“ – Obrenovac
  • „Institut Jaroslav Černi“ – Beograd
  • „Institut za zaštitu na radu“ ad – Novi Sad
  • „INTEP Požarevac“ – Požarevac
  • „Inter-Mehanika“ doo – Smederevo
  • „Interklima“ D.O.O. – Vrnjačka Banja
  • „Iženjering u saobraćaju SIC“ – Odžaci
  • „IPC-PROINŽ“ – Beograd
  • JKP „Energana“ – Sombor
  • JP „Stambeno“ – Ruma
  • JP „Gas Ruma“ – Ruma
  • „KAPA PROJEKT“ DOO – Niš
  • „KLIMA M“ doo – Beograd
  • „KONIM“ Biro – Grocka
  • „Konstrukta“ D.O.O. – Novi Beograd
  • „Kosmaj“ A.D. – Beograd
  • „Loznica-Gas“ A.D. – Loznica
  • „LVD Inženjering“ – Šid
  • „MapSOFT“ d.o.o. – Beograd
  • „MEGADIL“ d.o.o. – Zrenjanin
  • „MG TECH“ – Beograd
  • „Minel Enim – Smederevo“ – Smederevo
  • „Mesna zajednica Šid“ – Šid
  • „NIB-Projekt“ doo – Kotor, Crna Gora
  • O.D. „INGRAD“ – Loznica
  • „OD-JU“ – Irig
  • „Orion“ doo – Kruševac
  • „Piramida 2003“ doo – Loznica
  • „Polifarm“ doo – Beograd
  • „PRIMIP“ d.o.o. – Sremska Mitrovica
  • Projektni biro „GRAF“ – Novi Sad
  • Projektni biro „Studio“ – Ruma
  • Projektni biro „Čubić“ – Pirot
  • „Prosperity“ doo – Lazarevac
  • „Prvi septembar“ d.o.o. – Ivanjica
  • „Rad Projekt“ – Lukićevo
  • Reynaers Aluminium Oude Liersebaan– Novi Beograd
  • „Rio Sava Exploration“ DOO – Beograd
  • „RM Alkon Stahl“ – Beograd
  • „Saputnik-M“ – Sombor
  • „SIM Projekt“ – Inđija
  • „Slobodna Zona Pirot“ – Pirot
  • „S.M.Z-Inženjering“ doo – Smederevo
  • „SOLAR“ – Pančevo
  • „SOTECO“ doo – Žarkovo
  • „SPAJIĆ“ doo – Negotin
  • „Studio za arhitektonski konsalting i dizajn KI-URBIS“ – Kikinda
  • „Studio Visual Power“ d.o.o. – Kanjiža
  • „STEPANOVIĆ & ŠIPKA“ DOO – Novi Beograd
  • „Sunce Marinković“ D.O.O. – Kragujevac
  • „SUNOKO“ D.O.O. – Novi Sad
  • SZR „INGRAD“ – Loznica
  • SZR „KGH SARA“ – Ruma
  • SZR „STARS INŽENJERING“ – Jagodina
  • SZR „Termogas-Inženjering“ – Loznica
  • „ŠEĆERANA-JEDINSTVO“ A.D. – Kovačica
  • T-Energy Global“ doo – Grocka
  • „TM-Konsalting“ – Novi Sad
  • „Tech and Project“ – Kruševac
  • „TERMO TIM“ d.o.o. – Beograd
  • „TIGAR INCON“ D.O.O. – Pirot
  • „TIGAR Tehnička Guma“ – Pirot
  • „TIM“ doo – Arilje
  • Treadstone Projekt – Novi Sad
  • „VICTORIAOIL“ AD – Šid
  • Virtual Architecture doo – Kragujevac
  • „VIS EVROPA“ – Zrenjanin
  • QUADRA LINE“ DOO -Novi Sad
0
0
0
s2smodern